MÜJDE KIZ ÖĞRENCİ YURDU
Giriş sayfam yap Sık kullanılanlara ekle İletişim  
             
     
  YURT HAKKINDA  

Misyonu öğrencilerimize evinde hissettiği huzur ve mutluluğu yaşatarak onların başarılarına katkıda bulunmak olan Yurdumuz, yüksek öğrenim gören öğrencilerimizin ve  ailelerinin referanslarıyla  kurulduğu yıl olan 1994'ten beri Ankara kız yurtları arasında bilhassa tercih edilmektedir.

Özel Kız Yurdu olarak konumu, Ankara'nın öğrenci semti olarak kabul edilen en güvenli ve nezih EMEK Semtinde, şehiriçi ve şehir dışı ulaşım noktalarının ve kavşaklarının (Otobüs,dolmuş,metro durakları ve AŞTİ Şehirlerarası Otobüs Terminali) bulunduğu BİŞKEK Caddesi'nin ve EMEK 8 Cadde'nin kesişim noktasındadır.           

          

              

1-2-3-4 kişilik lüks, WC'si içerisinde ve dışında, teraslı odalarıyla, 55 öğrenci kapasitesiyle butik tarzındaki yurdumuz 1 kurucu müdür, 2 sorumlu müdür, 1 profesyonel aşçı ve hizmetlilerden oluşan kadrosuyla üniversite öğrencilerine hizmet vermektedir.

Öğrencilerine evlerinde yaşadığı huzuru ve konforu veren 4 katlı müstakil, teraslı ve bahçeli binasında, 


 
 
 

     
 
Adresimiz
Bişkek Caddesi (8. Cadde)
72. Sokak No: 51
Emek (Son Durak) Ankara
Tel: 0 312 - 215 07 10 (3 Hat)
GSM: 0 532 - 481 65 95
   
Duyurular - Haberler
Faydalı Linkler
Site Etiketleri

Ankara'da Özel Kız Yurdu Üniversite ODA Özel Yurtları öğrenci Ankara Hacettepe Üniversitesi Temiz gazi yemek başkent Belgeler Bilkent ulaşım ODTÜ Tanıtım Ankara Kız Yurtları Ankara Özel Kız Yurtları Ankara Özel Yurtları Ankara Özel Yurtlar Ankara Kız Yurtları Kız Yurtları Ankara Özel Kız Yurtları Ankara

 
           
     
   
     
2009©mujdekizyurt.com.tr      -    E-mail: yurt@mujdekizyurt.com.tr      -    İntro