MÜJDE KIZ ÖĞRENCİ YURDU
Giriş sayfam yap Sık kullanılanlara ekle İletişim  
             
     
  Avantajlar  

 

 ULAŞIM-GÜVENLİK-SAĞLIK      

            

             

Ankara'da merkezi noktada bulunan Özel Kız Yurdumuz, Başkent, Bilkent, Çankaya, Atılım, Hacettepe ve Ortadoğu Teknik  Üniversiteleri kampüslerine kalkan servislerin ana durağı olan Milli Kütüphaneye 5 dakika yürüme mesafesindedir. Ufuk Üniversitesine, Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine yürüme mesafesinde olup, Gazi Üniversitesi kampüsüne, Ankara Üniversitesi Eczacılık, Fen ve Dil Tarih Coğrafya, Siyasal Bilgiler, Hukuk ve Ziraat Fakültelerine tek vasıtayla (metro,otobüs ve minibüs) ulaşım imkanı mevcuttur.

Özel Kız Yurdumuz Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminaline(AŞTİ) ve EMEK ve AŞTİ Metro İstayonlarına yürüme mesafesinde olup, TCDD Tren Garına ve Havaş İstasyonuna tek vasıtayla ulaşım imkanı mevcuttur.

24 saat güvenlik hizmeti verilmektedir. Gece müdürümüz öğrencilerimizin güvenliği ve gece hizmetlerinden sorumludur. Yurdumuzun dış güvenliği için  kapalı devre 24 saat kayıtta kamera sistemi mevcuttur.

Akşamüstü saat 18:30'dan ertesi sabah 08:30'a kadar gece müdüresinin görev yaptığı yurdumuza Bahçelievler Polis Karakolu 50 metre mesafededir.

Özel Kız Yurdumuzda, yangın merdiveni, yangın alarmı ve yangın söndürme tertibatımız bulunmaktadır.Yurdumuzun depreme dayanıklılık raporu alınmıştır.
 

Yurdumuzun, öğrencilerinin sağlık sorunlarına yanıt vermek maksadıyla hizmet veren anlaşmalı polikliniği (tüm hizmetlerden %30 indirim ve tıbbi danışmanlık) doktoru mevcuttur. Ayrıca  Kız Yurdumuz Ankara'nın en büyük Hastanelerinden Mesa Hastanesine, Gazi Üniversitesi Hastanesine, Başkent Hastanesine ve Bayındır Hastanesine 5 dakikalık mesafededir.
 
 


 
 
 

     
 
Adresimiz
Bişkek Caddesi (8. Cadde)
72. Sokak No: 51
Emek (Son Durak) Ankara
Tel: 0 312 - 215 07 10 (3 Hat)
GSM: 0 532 - 481 65 95
   
Duyurular - Haberler
Faydalı Linkler
Site Etiketleri

Ankara'da Özel Kız Yurdu Üniversite ODA Özel Yurtları öğrenci Ankara Hacettepe Üniversitesi Temiz gazi yemek başkent Belgeler Bilkent ulaşım ODTÜ Tanıtım Ankara Kız Yurtları Ankara Özel Kız Yurtları Ankara Özel Yurtları Ankara Özel Yurtlar Ankara Kız Yurtları Kız Yurtları Ankara Özel Kız Yurtları Ankara

 
           
     
   
     
2009©mujdekizyurt.com.tr      -    E-mail: yurt@mujdekizyurt.com.tr      -    İntro