MÜJDE KIZ ÖĞRENCİ YURDU
Giriş sayfam yap Sık kullanılanlara ekle İletişim  
             
     
  Temizlik  

BANYO VE TUVALETLER
Yurdumuzda banyo ve tuveletler devamlı sürette kat görevlisi tarafından temizlenir ve kontrol edilir.24 saat sıcak su imkanına sahip seramik kaplı ve duşa kabinli lüks banyolarımızda  ve tuvaletlerimizde  temizlik ve hijyenden taviz verilmez. 
 
ÇAMAŞIR VE ÜTÜ HİZMETİ
Yurdumuzda düzenli olarak verilen ve en çok beğeni kazanan hizmetlerimizdendir. Öğrencilerin özel olarak verdikleri tüm çamaşırları görevlilerimizce yıkanır, ütülenir ve kendilerine teslim edilir. Kişisel sağlığa önem veren yurdumuzda çamaşırlar toplu yıkanmaz.
 
TEMİZLİK
Yurdumuzda odaların, banyoların ve lobinin temizliği, hijyenik kullanıma hazır tutmak üzere  görevliler tarafından günde 2 defa sabah ve akşam düzenli olarak standart ve güvenli temizlik malzemleriyle yapılmaktadır. Hijyenik koşulların muhafazası için öğrencilerimizden, binaya girişlerinde galoş giymeleri istenmektedir.    

Ankara Özel Kız Yurtları arasında iddialı olduğumuz alanlardan biri de  her koşulda önem verdiğimiz hijyendir.Highslide JS
4
" Temizlik " Fotoğrafları
X #
Highslide JS
4
" Temizlik " Fotoğrafları
X #
Highslide JS
4
" Temizlik " Fotoğrafları
X #
Highslide JS
4
" Temizlik " Fotoğrafları
X #
 
 

     
 
Adresimiz
Bişkek Caddesi (8. Cadde)
72. Sokak No: 51
Emek (Son Durak) Ankara
Tel: 0 312 - 215 07 10 (3 Hat)
GSM: 0 532 - 481 65 95
   
Duyurular - Haberler
Faydalı Linkler
Site Etiketleri

Ankara'da Özel Kız Yurdu Üniversite ODA Özel Yurtları öğrenci Ankara Hacettepe Üniversitesi Temiz gazi yemek başkent Belgeler Bilkent ulaşım ODTÜ Tanıtım Ankara Kız Yurtları Ankara Özel Kız Yurtları Ankara Özel Yurtları Ankara Özel Yurtlar Ankara Kız Yurtları Kız Yurtları Ankara Özel Kız Yurtları Ankara

 
           
     
   
     
2009©mujdekizyurt.com.tr      -    E-mail: yurt@mujdekizyurt.com.tr      -    İntro